17-19 Sept, Fryske Alvestêden rit 2010, It giet oan!

Gebruikersavatar
creepenrietje
Actief Lid
Berichten: 479
Lid geworden op: do nov 19, 2009 21:31 pm
Bouwjaar Bus: 1976
Locatie: Burgum
Contacteer:

Re: 17-19 Sept, Fryske Alvestêden rit 2010, It giet oan!

Bericht door creepenrietje » ma aug 30, 2010 21:10 pm

zijn er meer vct2ers die mee gaan met de elfstedentocht?
Face your fears, live your dreams!!!
Creep en Rietje Cruiser goes TDI
Check onze foto's op http://creepenrietje.skynetblogs.be

Gebruikersavatar
ko de fries
Luchtgekoeld
Berichten: 5327
Lid geworden op: zo jun 17, 2007 21:57 pm
Locatie: amsterdam

Re: 17-19 Sept, Fryske Alvestêden rit 2010, It giet oan!

Bericht door ko de fries » ma aug 30, 2010 21:39 pm

ik hou het ingedachte :D ,eerst een kijken wat de weersvoorspelling zegt rond die tyd
grtz ko :D
If it ain,t broken,don,t try to fix it

Gebruikersavatar
creepenrietje
Actief Lid
Berichten: 479
Lid geworden op: do nov 19, 2009 21:31 pm
Bouwjaar Bus: 1976
Locatie: Burgum
Contacteer:

Re: 17-19 Sept, Fryske Alvestêden rit 2010, It giet oan!

Bericht door creepenrietje » ma sep 13, 2010 21:03 pm

dames en heren bus liefhebbers,

inschrijven kan nog tot woensdag avond 23:59 daarna pas op het evenement zelf, alleen loop je dan her risico dat er geen plek meer is... er zijn nog 31 plaatsen besckibaar op het moment van dit schrijven.

Mensen dit is echt DE kans om te genieten van het Friesche landschap met je luchtgekoelde VW
Face your fears, live your dreams!!!
Creep en Rietje Cruiser goes TDI
Check onze foto's op http://creepenrietje.skynetblogs.be

Gebruikersavatar
KataSchu
Gevorderde
Berichten: 906
Lid geworden op: do apr 17, 2008 17:10 pm
Bouwjaar Bus: 1977
Locatie: Leeuwarden (or wherever I park it)
Contacteer:

Re: 17-19 Sept, Fryske Alvestêden rit 2010, It giet oan!

Bericht door KataSchu » ma sep 13, 2010 21:34 pm

ko de fries schreef:ik hou het ingedachte :D ,eerst een kijken wat de weersvoorspelling zegt rond die tyd
grtz ko :D

De weersvoorspelling zegt top-weer, 30 graden in de schaduw! :wink: schrijf je in en doe je naam eer aan :lol: en red daarnaast de club-eer zodat niet allen ondergetekende en creepenrietje namens de VCT2 meerijden :lol:
"that rug really tied the room together...and this guy peed on it"
Picasa-Pics

Duuster
Actief Lid
Berichten: 264
Lid geworden op: za jul 24, 2010 15:11 pm
Bouwjaar Bus: 1970
Locatie: Marum

Re: 17-19 Sept, Fryske Alvestêden rit 2010, It giet oan!

Bericht door Duuster » ma sep 13, 2010 22:32 pm

Helaas kan ik alleen zondag, ga dan wel ergens langs de route staan oid om te kijken ofoz.
Wil er wel iets van meekrijgen uiteraard.
Is ook bekend wanneer er zondag wordt vertrokken/gearriveerd?
Groet'n Duuster

1302S 1971 Groen
T2A 1970 Rood/Wit

Gebruikersavatar
creepenrietje
Actief Lid
Berichten: 479
Lid geworden op: do nov 19, 2009 21:31 pm
Bouwjaar Bus: 1976
Locatie: Burgum
Contacteer:

Re: 17-19 Sept, Fryske Alvestêden rit 2010, It giet oan!

Bericht door creepenrietje » di sep 14, 2010 15:58 pm

Duuster schreef:Helaas kan ik alleen zondag, ga dan wel ergens langs de route staan oid om te kijken ofoz.
Wil er wel iets van meekrijgen uiteraard.
Is ook bekend wanneer er zondag wordt vertrokken/gearriveerd?


starten vanaf negen uur vanuit wytmarsum, camping mounewetter.
Bolsward 9.15-10.45
IJlst 10.00-11.30
Sloten 10.45-12.15
Stavoren 11.30-13.00
Hindelopen 12.00-13.30
Workum 12.30-14.00
Camping 14.00-15.30
Face your fears, live your dreams!!!
Creep en Rietje Cruiser goes TDI
Check onze foto's op http://creepenrietje.skynetblogs.be

Duuster
Actief Lid
Berichten: 264
Lid geworden op: za jul 24, 2010 15:11 pm
Bouwjaar Bus: 1970
Locatie: Marum

Re: 17-19 Sept, Fryske Alvestêden rit 2010, It giet oan!

Bericht door Duuster » di sep 14, 2010 18:03 pm

Ah, kijk es aan, daar kan ik wat mee.

Tot zondag!!!!
Groet'n Duuster

1302S 1971 Groen
T2A 1970 Rood/Wit

Gebruikersavatar
creepenrietje
Actief Lid
Berichten: 479
Lid geworden op: do nov 19, 2009 21:31 pm
Bouwjaar Bus: 1976
Locatie: Burgum
Contacteer:

Re: 17-19 Sept, Fryske Alvestêden rit 2010, It giet oan!

Bericht door creepenrietje » ma sep 20, 2010 16:05 pm

Duuster schreef:Ah, kijk es aan, daar kan ik wat mee.

Tot zondag!!!!


stond je langs de route?

de elfstedentocht was fantastisch, ondanks het slechte weer op zondag...
Face your fears, live your dreams!!!
Creep en Rietje Cruiser goes TDI
Check onze foto's op http://creepenrietje.skynetblogs.be

Duuster
Actief Lid
Berichten: 264
Lid geworden op: za jul 24, 2010 15:11 pm
Bouwjaar Bus: 1970
Locatie: Marum

Re: 17-19 Sept, Fryske Alvestêden rit 2010, It giet oan!

Bericht door Duuster » ma sep 20, 2010 19:40 pm

Hoi,

Ja ik stond zaterdag bij de VW dealer in Dokkum.
Heb jou en je busje wel gezien hoor!

Was alleen niet met mijn eigen bus, maar met de Kever van een kameraad
Groet'n Duuster

1302S 1971 Groen
T2A 1970 Rood/Wit

Gebruikersavatar
creepenrietje
Actief Lid
Berichten: 479
Lid geworden op: do nov 19, 2009 21:31 pm
Bouwjaar Bus: 1976
Locatie: Burgum
Contacteer:

Re: 17-19 Sept, Fryske Alvestêden rit 2010, It giet oan!

Bericht door creepenrietje » wo sep 22, 2010 22:15 pm

Duuster schreef:Hoi,

Ja ik stond zaterdag bij de VW dealer in Dokkum.
Heb jou en je busje wel gezien hoor!

Was alleen niet met mijn eigen bus, maar met de Kever van een kameraad


super dat je bent geweest, hieronder de foto van de voltallige delegatie van vct2 leden die er het hele weekend bij waren...

Afbeelding
Face your fears, live your dreams!!!
Creep en Rietje Cruiser goes TDI
Check onze foto's op http://creepenrietje.skynetblogs.be

Gesloten