Nieuws 
VCT2 
Wie zijn de leden 
Wie doet wat 
Lid worden 
VCT2 WebShop 
T2 Panoramabus 
Evenementen 
Forum 
Foto's 
T2 Fotomuseum 
Politie 
Dagelijks gebruik 
Ledenbussen 
Links 
Bedrijven / Sponsors 
Downloads 
Afgeschermd 



Verslag BB 4
posted by Henk Jan Smit - 10-12-2009

Bussen & Bikes 4, een verslag

Vrijdagmiddag waren we al vroeg vertrokken naar Velp. Ik samen met Harald, Karen en Femke. We wilden ’s middags even de partytent opzetten zodat die klaar stond voor de rest aan kwam.

Diverse regenbuien hebben dit voornemen de das omgedaan! Gelukkig waren Tonnie en Douwe er ook al vroeg en konden ze mooi meehelpen met het opzetten van de grote tent. Daarna stond hij snel. Langzaan druppelden er ook meer bussen het veld op. In de tent was het goed toeven en later bij het kampvuur ook. Op camping Beekhuizen kan veel. In de nacht had het nog een paar buien geregend maar overdag scheen de zon gelukkig.

 

 

Op zaterdag zou er om 14.00 uur ongeveer een rondje gefietst worden en de laatste deelnemers daarvoor kwamen net ervoor binnenrijden. Snel omkleden en vertrekken!

De meesten die niet gingen fietsen hebben op zaterdag en zondag gewandeld. Eerst met een GPS een cache gezocht en daarna gewoon een rondje rond de camping gelopen. Er waren honden bij en daarom zijn we zaterdags nog naar het losloopgebied in Roosendaal gewandeld.

 

 

 

Het fietsrondje was best lang zodat de fietsers zich moesten haasten om op tijd bij het Italiaans restaurant te zijn. Net voor vertrek kwam Jeroen met familie en hun nieuwe caravan ook aan. Op tijd voor het eten dus caravan eraf en weer vertrekken. Er stonden inmiddels 13 bussen op het veld!

We hadden gereserveerd bij wat later bleek een heel klein zaakje met maar amper plek voor ons. We waren dan ook met een groep van 32 mensen! Het eten was er wel lekker en dat was het belangrijkste! Tja dat krijg je als je dat online uit zoekt. Daarvoor is een bezoekje vooraf toch handiger. De avond werd weer afgesloten met een kampvuur zodat je niet koud je bed in hoefde.

 

 

Op zondag was het weer heerlijk weer en na weer een pittig rondje fietsen en een flinke wandeling kon iedereen voldaan huiswaarts.

 

Iedereen bedankt voor alles en hopelijk tot volgend jaar.

(foto's zijn van Marlous)

 

No upcoming events.