posted by Henk Jan Smit - 22-10-2009
In het weekend van 16-18 Oktober is het weer zover:
BUSSES & BIKES 4

Dit keer gaan we fietsen op de Posbank.
MTB-route Rheden (Voor info daarover: mtb routes )
(plaats in de top 10 wil nog wel 'ns wisselen maar deze staat er vaak tussen)
De route volgt de wandelpaden regelmatig. Daarnaast wijkt het af naar ruigere stukken, zoals een singletrack met diepe kuilen dwars door een veld varens. Het gebied is voor Nederlandse begrippen erg heuvelachtig. De beklimmingen en afdalingen in deze route variëren sterk. Soms gaat het zeer geleidelijk omlaag of omhoog, soms zeer steil, soms bochtig en dan weer kaarsrecht. Ook zijn er grote gedeeltes dwars over de heide om vervolgens weer in het bos te verdwijnen.
We willen op zaterdag rond 14.00 uur
en op zondag rond 11.00 uur een rondje fietsen.
Om de route te mogen rijden is een vergunning nodig. Een jaarvergunning voor mountainbikers kost € 5,-. Deze is dan geldig voor alle routes van staatsbosbeheer (Drunen, Zetten ed.)
Waarschijnlijk is een dagvergunning ook mogelijk en die kost € 1,-
Kampeerplek is gevonden bij: Camping Beekhuizen
De camping ligt weer heel dicht tegen de route aan en midden in het bos. Ideaal voor ons dus!
Alle kosten zijn voor rekening van de deelnemers.
Voor degenen die toch graag willen komen maar niet fietsen:
Je kunt vanaf de camping natuurlijk ook heerlijk wandelen en in de omgeving is vanalles te zien en te doen. Iedereen is dan ook van harte welkom om op gepaste wijze het kampeerseizoen mee te komen afsluiten!
Op zaterdagavond willen wij in de buurt van de camping ergens Italiaans te gaan eten.
Heeft iemand een goeie tip? Wie gaat er met ons mee?
Om de camping een beetje voor te bereiden op de komst van een hele colonne busjes graag even opgeven als je wil komen. Dat kan nog tot het laatste weekend voor vertrek bij m-timmers at home.nl
Vragen? bezoek het forum.